BİLMEX

 

BİLGİSAYAR
BİLGİSAYAR, YAZILIM
                    VE
İNTERNET HİZMETLERİ

LOGO YETKİLİ SATICISI


TEK SOFT KOLAY TİCARİ SET


TEK SOFT KOLAY TİCARİ SET


    


    Bir ticari programın kulanımı hiç bu kadar kolay, esnek, görsel olmadı. KTS kapsamlı bir ticari paketi, görsel kolay kullanım özellikleriyle sunmayı başarıyor.


 

    İnanılmaz esneklik, kolaylık, kapsam ve estetik.


    KTS "alışkanlıklarınızı değiştiriyor".


 

    KTS, piyasadaki muhasebe programlarından çok farklıdır. Kendi kendinize birkaç saat içerisinde kullanımını öğrenebilir, kurduktan hemen sonra işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Kullanımını öğrenmek için aylarca kurs görmeniz, muhasebeci olmanız gerekmez. KTS devir, bakım gibi işlemleri yapmanız için bilgisayar dehası olmanızı istemez.


 

    KTS, stok durumunuzu ve cari hesaplarınızı takip eder, üstelik stok ve cari bilgilerinizi tek tuşa basınca anında gösterir. Yaptığınız her satış için fatura, irsaliye, irsaliyeli fatura kesmenize izin verir. Perakende ve taksitli satışlarınızı destekler. Taksitli satışlar için seri senetler oluşturabilir. Ödeme ve tahsilatlarınızı tutar, çek ve senetlerinizin takibini yapar. Kasa durumunuzu takip eder. Randevu Defteri, Telefon Rehberi, Adres-Etiket modülü, Barkod Yazdırma Aracı, Analizler, Uyarılar, SMS Modülü, Esnek Raporlama sistemi ile KTS kobilerin bütün ihtiyaçlarını gideren komple bir çözümdür.


 

    Karmaşık muhasebe programlarının aksine, kullanıcı odaklı geliştirilen KTS size yardımcı olmak için tüm görsel imkanları zorlayarak kullanır: Çabuk menüler, sağ tuş menüleri, açılır-kapanır detay panelleri, hazır süzgeçler ve daha birçok kolay kullanım özelliği ile işlemlerinizi zahmetsizce yapmanızı sağlar.