BİLMEX

 

BİLGİSAYAR
BİLGİSAYAR, YAZILIM
                    VE
İNTERNET HİZMETLERİ

LOGO YETKİLİ SATICISI

TEK SOFT AJANDA PRO


        TEK SOFT AJANDA PRO


     Türkiye'nin en kullanışlı Cari Hesap Takibi ve Ajanda yazılımıyla:"Hesabınız ve Zamanınız kontrol altında"

     TekSoft Ajanda Pro ile, cari takip (alacak-verecek) takibi hem çok kolay, hem de sorunsuz.

     Ajanda Pro ile tüm ticari hareketleri (alış,satış, taksitli satış, ödeme, tahsilat, çek, senet, hakediş ...) ve işletme giderlerinizi kolayca kayıt altına alırsınız. Fatura ve irsaliyelerinizi bilgisayardan yazdırabilirsiniz. Hesap ekstreleri, cari hesap durumu, gelir-gider analizi, cari işlem analizi, çek-senet takibi, taksit takibi .. gibi birçok özellik ile, hesaplarınızı ve alacak-verecek durumunuzu tamamıyla kontrol altına alırsınız. Vadeli işlemleriniz için vadesinde uyarı verilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik görülmemiş kolaylık ve esneklikle.

     Bitmedi... TekSoft Ajanda, aynı zamanda çok gelişmiş bir Ajanda yazılımıdır. Randevularınızı takip edebilir, Kişisel Telefon Rehberinizi kaydedebilir, günlük tutabilirsiniz. Telefon Rehberindeki kayıtlar için kolayca adres etiketleri, mektup zarfları, kargo etiketleri yazdırabilir, toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz. İstediğiniz randevular için uyarı verilmesini sağlayabilirsiniz.

     Bitmedi... TekSoft Ajanda, aynı zamanda çok gelişmiş barkod-fiyat etiketi yazdırma özellikleri içermektedir. Ürün ve hizmet tanımlarınıkaydedebilir, tanımladığınız ürünlerden barkodu olmayanlar için otomatik barkod numarası verebilir, ürün listesine girilen kayıtlar için barkod etiketleri yazdırabilirsiniz. Üstelik görülmemiş esneklik ve kolaylıkla.

     Kurulumu ve kullanımı çok kolay Ajanda Pro, tüm TekSoft yazılımları gibi kolay kullanım özellikleriyle donatılmıştır. İçerisinde 100'den fazla rapor tasarımıyla ve ayrıntılı kullanıcı dökümantasyonuyla gelen Ajanda Pro, hesabınızı ve zamanınızı kontrol altına alır. NETWORK ortamında çok kullanıcılı olarak sorunsuzca kullanılabilir. Üstelik hangi kullanıcının hangi işlemleri yapabileceğini (yetkilendirme) kolayca belirleyebilirsiniz.

     Hala ticaretinizi hesap defterleri ile yürütmeye çalışıyorsanız, TekSoft Ajanda Pro bütün dertlerinize son verecektir.

Deneyin, kendiniz karar verin...