BİLMEX

 

BİLGİSAYAR
BİLGİSAYAR, YAZILIM
                    VE
İNTERNET HİZMETLERİ

LOGO YETKİLİ SATICISI

       BİLMEX BİLGİSAYAR HİZMETLERYerinde Servis Hizmeti


Eğer bilgisayarınızda bir sorun varsa, işiniz acilse, içindeki veriler size özelse ve bu verilerin kaybına tahammülünüz yoksa, tek yapmanız gereken bizi aramanız... Uzman ekibimiz, en kısa süre içerisinde size çözüm sunacaktır. 
 

Bakım AnlaşmalarıTicari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmekte...
 

Network KurulumuMs Windows 2000, 2003 satış ve kurulumları, kablolu veya kablosuz network sistemleri kurulumu, Linux ağ yönetim çözümleri,  uzak mesafeler arası ağların güvenli çalışması için gerekli önlemlerin alınması vb. hizmetler, MS Exchange Server Kurulum ve Yapılandırma hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz...
 

Program ve Satış


Unutmamak gerekir ki, satın aldığınız program tercihinizden daha önemli olan bu programı işletmenize kurup desteğini veren bilişim firmasıdır. Bir program alma sürecinde iseniz, bulunduğunuz sektör, iş yükünüz vb. verileri bizimle paylaşın, sizin için en doğru ve en hesaplı olan yazılımı biz önerelim, kurulumu yapalım ve desteğini verelim.

Bugüne kadar 1000'in üzerinde işletme Teknoes Bilgisayar ile Ticari veya Sektörel programını temin etti ve kullanmaya devam ediyor. Muhasebe Programından, Adisyona, Emlak Programından, Kooperatif Programına, MRP'den ERP'ye, sendika programlarından, dersane otomasyonlarına kadar, tecrübeli ve eğitimli personelimizle, uyum sürecini minimuma indirerek, teknolojiye geçişinizi sağlayalım.  Ve bilin ki bir şekilde sıkıntınız olduğunda (242)7463498 numaralı telefon sorunlarınıza çözüm bulacaktır.
 

Bilgisayar SatışHazır PC satış hizmetlerinin yanında, tercihe bağlı donanımlarla monte ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. 12 aya kadar taksit imkanları ve çok özel kampanyalarla hizmetinizdeyiz.
 

Danışmanlık HizmetleriTeknolojik gelişmeleri takip, edemeyen işletmeler, her geçen gün rekabet güçlerini daha da yitirmektedirler. İhtiyaçlarınızı belirtin, çözümler önerelim.
   

Toner ve Kartuş DolumuHP Toner, SAMSUNG Toner, XEROX Toner, MİNOLTA Toner, PANASONIC Toner, BROTHER Toner, CANON Toner, EPSON Toner. Not: Toplu dolumlarda %15 iskonto! Kartuş ve toner dolumlarımızda dünya standartlarında yüksek baskı kalitesi. Kartuş ve tonerlerinize dolum ve test işlemi yapılmakta ve ayrıca bakım yapılmaktadır.
 

Büro Makinaları Tamiri ve Bakımı


Manavgat ve Tüm Türkiye Genelinde Yazıcı  tamiri ve  onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı yazıcınıza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir. Teknik servisimizde her marka ve model yazıcı  için garantili; tamir, bakım, servisi ve  onarım  hizmetleri verilmektedir. Yazıcı  arıza tespiti firmamız tarafından yapılmakta ve müşteriden onay alındıktan sonra  yazıcı  onarımına geçilmektedir. Manavgatta   Yazıcı tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre 1 - 7 iş gününü bulmaktadır.

Veri Kurtarma SistemiHer marka/model sabit diskten veya medyadan (usb,tape kaset, memory kart, scsi diskler, raid array ler, video disk ve kasetler) , işletim sistemi, dosya formatı, veri türü, disk boyutu ne olursa olsun veri kurtarılması temel işimizdir.