BİLMEX

 

BİLGİSAYAR
BİLGİSAYAR, YAZILIM
                    VE
İNTERNET HİZMETLERİ

LOGO YETKİLİ SATICISI

EVO


    Evo, satış profesyonelleri ile Datagen yazılım ekibinin 6 senelik işbirliği ve deneyimi ile, düşük sahipolma maliyeti gözetilerek hazırlandı. Bu çerçevede donanım tercihi olarak geniş bir yelpaze kullanılabilir olması, bu donanımın uzun ömürlü olabilmesi ve saha ekibinin satış operasyonunun kesintisiz devam etmesi hedeflendi.

    Zamandan %80 tasarruf sağlayarak daha fazla müşteri ziyaretine olanak verir.

    Satış temsilcisinin kaydettiği fatura, irsaliye, yeni müşteri, tahsilat, sipariş verileri ofis sunucusuna ve varsa buradan şirketin merkez sunucusuna otomatik olarak aktarılır ve tekrar kaydedilmesi gerekmez. Muhasebe kaydı ayrı personel gerektirmez.

    Hızlı ve hatasız işlem yapar.

    Evo'da bütün satış parametreleri (ürün, fiyat, promosyon, müşteri ve ürün grupları vb.) merkezi olarak belirlenir ve bu veriler el terminaline kadar otomatik taşınır.

    Personelin yetkileri dahilinde işlem yapmasını sağlar.

    Müşterilerin işletmenize duyduğu güveni artırır.

    Endüstriyel el bilgisayarlarından Windows işletim sistemli cep telefonlarına kadar çok çeşitli donanım alternatifi ile çalışabilir.

    Depocu terminali sayesinde depocunuzun tüm işlemlerini de (araç yükleme/indirme, irsaliyeler, sayım vb.) diğer Evo kullanıcıları ile uyumlu olarak gerçekleştirir. Deponuzun da hızlı ve hatasız işlemesini sağlar.

    Tüm raporlarınızı Web arayüzünden de almanızı sağlayarak satış yöneticilerinize hareket özgürlüğü sağlar.

    Kullandığınız ERP yazılımına satış verilerinizi aktarır.

    Tüm bu özellikleri ile geri dönüşüm hızı çok yüksek bir yatırımdır.